Hliníkové pergoly na míru

Všechny zahradní hliníkové pergoly – bioklimatická SKYLINE, markýzová CUBE A, prosklená SKYSPACE i ekonomické SKYSPACE LIGHT a SOLID – jsou zhotovovány na míru podle rozměrů konkrétní terasy a na klíč. Níže najdete seznam, jaké rozměry pergol jsou u našich zákazníků nejžádanější.

Možné je i atypické řešení

V případě, že zákazník požaduje atypické rozměry, lze udělat pergoly i o více nohách a dát je k sobě. Není tedy problém zastínit i opravdu velmi rozsáhlé terasy. Abyste měli představu, jak bude pergola u vašeho domu vypadat, zdarma vám nabízíme 3D vizualizaci a po odsouhlasení ceny je bezplatné i zaměření a konzultace s naším technikem.

Venkovní pergoly mohou být u domů i střešních bytů

Námi nabízené venkovní zastřešení je určeno nejen pro domy, ale je vhodné i pro terasy u střešních bytů. Pergola se dá seskládat na zemi a ke střešnímu bytu umístit jeřábem. Vzhledem k tomu, že jsou naše hliníkové pergoly vyráběny na míru, je nutné ještě před začátkem výroby zaplatit zálohu. Po dokončení montáže se pak platí zbytek ceny. Zákazník také obdrží záruční list. Protože jsme si jisti tím, co prodáváme, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky.

Pergola na míru ke stěně domu
Přístřešek na míru pro auto
Zahradní pergola na míru
Pergola k rodinnému domu na míru
Pergola na zahradu na míru

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu, autopřístřešek i hliníkový nábytek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.