Hliníkové pergoly na míru

Všechny zahradní hliníkové pergoly, které najdete na našem e-shopu atiko.cz, jsou zhotovovány na míru podle rozměrů konkrétní terasy. V případě, že zákazník požaduje atypické rozměry, lze udělat pergoly i o více nohách a dát je k sobě. Není tedy problém zastínit i opravdu velmi rozsáhlé terasy. Abyste měli představu, jak bude pergola u vašeho domu vypadat, zdarma vám nabízíme 3D vizualizaci a bezplatné je i zaměření a konzultace s naším technikem.

Pergoly mohou být u domů i střešních bytů

Námi nabízené venkovní zastřešení je určeno nejen pro domy, ale je vhodné i pro terasy u střešních bytů. Pergola se dá seskládat na zemi a ke střešnímu bytu umístit jeřábem. Vzhledem k tomu, že jsou naše hliníkové pergoly vyráběny na míru, je nutné ještě před začátkem výroby zaplatit 50% zálohu. Po dokončení montáže se pak platí druhá polovina ceny. Zákazník také obdrží záruční list. Protože jsme si jisti tím, co prodáváme, dáváme záruku 5 let a to na konstrukci, na pohony i řídící jednotky.

Pergola na míru ke stěně domu
Přístřešek na míru pro auto
Zahradní pergola na míru
Pergola k rodinnému domu na míru
Pergola na zahradu na míru

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.