Hliníkové pergoly na míru

Všechny zahradní hliníkové pergoly – bioklimatická SKYLINEmarkýzová CUBE A, prosklená SKYSPACE GLASS, ESPACE GLASS a MURANO INTEGRALE i ekonomická SKYSPACE LIGHT a ESPACE – jsou zhotovovány na míru podle rozměrů konkrétní terasy a na klíč. Zcela na vás je také barevné provedení. Níže najdete seznam, jaké rozměry pergol jsou u našich zákazníků nejžádanější.
 


Možné je i atypické řešení

V případě, že zákazník požaduje atypické rozměry, lze udělat pergoly i o více nohách a dát je k sobě. Není tedy problém zastínit i opravdu velmi rozsáhlé terasy. Abyste měli představu, jak bude pergola u vašeho domu vypadat, při závazné objednávce vám ukážeme 3D vizualizaci. Samozřejmostí je bezplatné zaměření a konzultace s naším technikem.

Venkovní pergoly mohou být u domů i střešních bytů

Námi nabízené venkovní zastřešení je určeno nejen pro domy, ale je vhodné i pro terasy u střešních bytů. Pergola se dá seskládat na zemi a ke střešnímu bytu umístit jeřábem. 
Velkou výhodou našich pergol na míru je, že se prakticky o nic nemusíte starat. Při objednávce stačí jen určit velikost a barvu, při montáži pak zajistit přívod elektřiny a určit, kde bude svod vody. Za příplatek zajistíme také zabetonování patek, na které se konstrukce kotví. A řešíme i kotvení k nízkoenergetickým a pasivním domům

Dáváme prodlouženou záruku 5 let

Vzhledem k tomu, že jsou naše hliníkové pergoly vyráběny na míru, je nutné ještě před začátkem výroby zaplatit zálohu. Po dokončení montáže se pak platí zbytek ceny. Zákazník také obdrží záruční list. Protože jsme si jisti tím, co prodáváme, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky. V porovnání s levnými pergolami z hobbymarketů, jsou naše pergoly robustnější a nabízí možnost je doplnit o množství doplňků. 

Samonosná pergola na míru v barvě slonová kost
Markýzová pergola na míru
Zastřešení terasy na míru v hnědé barvě
Zahradní pergola na míru
Pergola k rodinnému domu na míru
Pergola na zahradu na míru
Hliníková pergola na míru s jednou stojnou
Šedá pergola z hliníku kotvená k domu
Bioklimatická pergola na míru se screenovými roletami
Dvoumodulová pergola na míru
Pergola s prosklením na míru
Pergola kotvená částečně k domu
Pergola na míru v antracitové barvě
Stříbrná pergola na míru
Samostatně stojící pergola na míru u bazénu

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Průběh zakázky

Výběr

Celá zakázka samozřejmě začíná u vás. Máte na výběr z nejmodernější bioklimatické pergoly, designové markýzové, nebo můžete zvolit levnější přístřešky ze sekce Economy. S již konkrétním výběrem, nebo s tím, že potřebujete poradit, se nám prosím ozvěte prostřednictvím poptávkového formuláře, či napište na e-mail info@atiko.cz. Během pár dnů se ozveme zpět.

Rádi vás také uvidíme v našem showroomu v Kuřimi, který máme společně se společností OKNOSTYL. Jen si prosím schůzku dohodněte předem, často býváme odjetí na montážích.

Poté co si vyberete typ pergoly, specifikujete rozměry, barevné provedení, případně si navolíte nějaké příslušenství, vám zpracujeme nezávazně cenovou nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže.

V případě, že budete s cenou pergoly souhlasit, ještě před podepsáním smlouvy k vám domů přijede náš zaměřovací technik. Ten ještě dané rozměry přeměří a poradí se s vámi ohledně kotvení pergoly a co je nutné před montáží zajistit. Výjezd zaměřovacího technika je závazný a vztahující se dále na smlouvu o dílo.

Společně se zaměřením vám technik ukáže, jak bude vaše pergola u domu, nebo na zahradě vypadat. 3D vizualizaci poskytujeme zdarma.

Na základě zaměření vypracujeme smlouvu o dílo a dohodneme se na uhrazení zálohy předem. V případě, že byste zaplatili dopředu celou částku, získáte od nás navíc slevu.

Poté co je přičtena platba dohodnuté částky na náš účet, ihned zadáváme pergolu do výroby. Doba dodání je vzhledem k aktuálnímu nedostatku stavebních materiálů zhruba 15 týdnů. 
 

Díky našemu sehranému týmu trvá montáž jeden až dva dny. Na samotnou montáž bude potřeba zajistit podmínky dle dohody s montážním technikem při zaměření.

Po dokončení montáže zaplatíte zbývající částku (pokud jste nezaplatili plnou cenu již předem) a dostanete od nás záruční list. Protože jsme si jistí kvalitou našich hliníkových pergol, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.