Nabídka a vizualizace

Zaujalo vás nějaké námi nabízené venkovní zastřešení? Chcete o moderních hliníkových pergolách, ať už mají střechu prosklenou, baldachýnovou, markýzovou nebo s posuvnými lamelami, zjistit více informací? Napište nám. Využít můžete náš e-mail info@atiko.cz, ale mnohem snazší bude, když vyplníte pár základní údajů v poptávkovém formuláři a my se vám během pár dnů ozveme. 

Zdarma vám zpracujeme 3D vizualizaci 

Jakmile budeme vědět, jaký typ pergoly budete chtít, v jaké velikosti a co všechno využijete z našeho příslušenství, zpracujeme vám zcela nezávazně nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže. Pokud budete s cenou spokojeni, přijede k vám zdarma náš technik, který ještě vše přeměří a doladí poslední detaily. Abyste měli co nejlepší představu, jak bude pergola nad vaší terasou vypadat, rádi vám vyhotovíme bezplatně také 3D vizualizaci / model. 

Vizualizace zahradní hliníkové pergoly
Vizualizace bioklimatické pergoly
Vizualizace zastřešení terasy pomocí hliníkové pergoly od společnosti atiko.cz
Vizualizace moderní al pergoly s pohyblivými lamelami
Návrh bioklimatické hliníkové pergoly u patrového domu
Vizualizace pergola k domu
Vizualizace al pergola k domu
Vizualizace hliníková pergola k domu
Vizualizace hliníková pergola k domu
Vizualizace hliníková pergola k domu
Vizualizace pohyblivé pergoly u bangalovu
Návrh vizualizace moderní pergoly z hliníkových profilů
Vizualizace zastřešení terasy kotvené ke zdi domu
Vizualizace zahradní hliníkové pergoly u bungalovu
Návrh jak bude vypadat hliníková pergola u bungalovu
 

Postaráme se o montáž pergoly od A do Z

Protože všechny naše pergoly jsou zhotovovány na míru, ještě předtím, než zadáme požadavek na výrobu, je nutné zaplatit polovinu ceny. Zhruba za 5 týdnů, když už je zastřešení vyrobené, vás kontaktujeme, abychom se domluvili na termínu montáže. Podle velikosti a složitosti pergoly pak přijede náš 2 až 5 členný montážní tým. Naši zkušení montéři si veškerý materiál a nářadí přivezou, od vás budou potřebovat pouze přívod elektrického proudu. Pokud je ve smlouvě domluveno za příplatek nachystání betonových patek, tak ty se realizují v den montáže pomocí betonových dílců a speciální betonové směsi s vysokou tvrdostí a rychlým tuhnutím. 
Montáž většinou trvá 1 až 2 dny. Po jejím skončení pak obdržíte záruční list  – dáváme záruku 5 let na konstrukci, na pohony i řídící jednotky – a vy doplatíte druhou polovinu ceny.

 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Rychlá realizace
    Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.