Nabídka a vizualizace

Zaujalo vás nějaké námi nabízené venkovní zastřešení? Chcete o moderních hliníkových pergolách, ať už mají střechu prosklenou, baldachýnovou, markýzovou nebo s posuvnými lamelami, zjistit více informací? Napište nám. Využít můžete náš e-mail info@atiko.cz, ale mnohem snazší bude, když vyplníte pár základní údajů v poptávkovém formuláři a my se vám během pár dnů ozveme. 

Zdarma vám zpracujeme 3D vizualizaci 

Jakmile budeme vědět, jaký typ pergoly budete chtít, v jaké velikosti a co všechno využijete z našeho příslušenství, zpracujeme vám zcela nezávazně nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže. Pokud budete s cenou spokojeni, přijede k vám zdarma náš technik, který ještě vše přeměří a doladí poslední detaily. Abyste měli co nejlepší představu, jak bude pergola nad vaší terasou vypadat, rádi vám vyhotovíme bezplatně také 3D vizualizaci. 

Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly
Vizualizace pergoly

Postaráme se o montáž pergoly od A do Z

Protože všechny naše pergoly jsou zhotovovány na míru, ještě předtím, než zadáme požadavek na výrobu, je nutné zaplatit polovinu ceny. Zhruba za 5 týdnů, když už je zastřešení vyrobené, vás kontaktujeme, abychom se domluvili na termínu montáže. Podle velikosti a složitosti pergoly pak přijede náš 2 až 5 členný montážní tým. Naši zkušení montéři si veškerý materiál a nářadí přivezou, od vás budou potřebovat pouze přívod elektrického proudu. Pokud je ve smlouvě domluveno za příplatek nachystání betonových patek, tak ty se realizují v den montáže pomocí betonových dílců a speciální betonové směsi s vysokou tvrdostí a rychlým tuhnutím. 
Montáž většinou trvá 1 až 2 dny. Po jejím skončení pak obdržíte záruční list  – dáváme záruku 5 let na konstrukci, na pohony i řídící jednotky – a vy doplatíte druhou polovinu ceny.

 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.