Nabídka a vizualizace

Zaujalo vás nějaké námi nabízené venkovní zastřešení? Chcete o moderních hliníkových pergolách, ať už mají střechu prosklenoumarkýzovou nebo s posuvnými lamelami, zjistit více informací? Napište nám. Využít můžete náš e-mail info@atiko.cz, ale mnohem snazší bude, když vyplníte pár základní údajů v poptávkovém formuláři a my se vám během pár dnů ozveme. 

Ukážeme vám 3D vizualizaci 

Jakmile budeme vědět, jaký typ pergoly budete chtít, v jaké velikosti a co všechno využijete z našeho příslušenství, zpracujeme vám zcela nezávazně nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže. Pokud budete s cenou spokojeni, přijede k vám zdarma náš technik, který ještě vše přeměří a doladí poslední detaily. Abyste měli co nejlepší představu, jak bude pergola nad vaší terasou vypadat, při finálním zaměřením a sjednáním objednávky vám ukážeme naživo 3D vizualizaci pergoly.

Postaráme se o montáž pergoly od A do Z

Protože všechny naše pergoly jsou zhotovovány na míru, ještě předtím, než zadáme požadavek na výrobu, je nutné zaplatit zálohu. Jakmile je zastřešení vyrobené, kontaktujeme vás, abychom se domluvili na termínu montáže. Podle velikosti a složitosti pergoly pak přijede náš 2 až 5 členný montážní tým. 
 
Naši zkušení montéři si veškerý materiál a nářadí přivezou, od vás budou potřebovat pouze přívod elektrického proudu. Pokud je ve smlouvě domluveno za příplatek nachystání betonových patek, tak ty se realizují v den montáže pomocí betonových dílců a speciální betonové směsi s vysokou tvrdostí a rychlým tuhnutím. 
Montáž většinou trvá 1 až 2 dny. Po jejím skončení pak obdržíte záruční list  – dáváme záruku 5 let na konstrukci – a vy doplatíte druhou polovinu ceny.

 
Příprava profilů při stavbě hliníkové pergoly
Příprava profilů při stavbě hliníkové pergoly
Profesionální montáž hliníkové pergoly
Profesionální montáž hliníkové pergoly
Montáž hliníkové pergoly provádí sehraný tým
Montáž hliníkové pergoly provádí sehraný tým
Instalace bioklimatické hliníkové pergoly
Instalace střešního slunolamu bioklimatické pergoly SKYLINE
Profesionální montáž hliníkové pergoly
Instalace hliníkové pergoly zabere 1 až 2 dny
Montáž střešního slunolamu hliníkové lamelové pergoly

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.