Pergoly pro auta

Stále častěji jsou u novostaveb vidět místo klasických zděných garáží přístřešky pro auta (suché / kryté stání pro auto). Je to jednoduché a praktické řešení pro stání jednoho či více aut. V našem e-shopu atiko.cz nabízíme autopřístřešky vyrobené z odolných hliníkových profilů s rovnou polykarbonátovou střechou. Konkrétně se jedná o Carport 3000, který je postavený na stejné konstrukci jako naše nejprodávanější zastřešení terasy – bioklimatická pergola SKYLINE

Pergolový přístřešek pro venkovní stání může být až pro dvě auta

Velká část rodin už má dnes více aut, takže velkou výhodou al parkovacích přístřešků je, že rozměrové mohou být až do velikosti 7 m × 5 m, tedy poskytnou kryté stání pro 2 auta. A v případě nutnosti zastřešení více aut, postaví se garážové pergoly vedle sebe. Konstrukce autopřístřešku je vyrobena z hliníku, který je odolný a přitom lehký. Tudíž profily nejsou tak mohutné jako v případě dřevěných trámů – zaberou méně místa, a zvětší se tak parkovací plocha, což zvláště ženy jistě ocení. Jde o nerezavějící materiál, na který je navíc nanesena přášková barva – komaxit. Povrch je barevně stálý a je velmi odolný proti povětrnostním vlivům a otěru. Není potřeba žádné natírání, v případě znečištění stačí opláchnout vodou.

Kryté stání nejen pro auto ale třeba i sekačku

Samozřejmě podstatným kritériem při výběru vhodné pergoly pro auto / osobní vozy je také to, jak to bude vypadat. A i tady hliníkové přístřešky výborně obstojí. Grafitová metalická struktura profilů působí nadčasově a zvláště se hodí pro domy s dnes oblíbenými šedými fasádami a antracitovými střechami. Díky tomu, že svod dešťové vody je řešen vnitřkem konstrukce, vzhled neruší okapy. A ruku v ruce jde se vzhledem praktičnost. Stěny garážové hliníkové pergoly je možné uzavřít hliníkovými deskami, takže potom získáte kryté stání nejen pro automobil, ale třeba i sekačku, jízdní kola nebo zahradní nářadí. 

Zajistíme odbornou montáž

Stejně jako v případě zastřešení terasy může přístřešek pro auto stát samostatně v prostoru, nebo být ukotven ke zdi domu. Naši technici si poradí s ukotvením i u pasivních a nízkoenergetických domů, tak aby se předešlo vzniku tepelných mostů. A ještě jedna důležitá informace na závěr: v případě že si u nás současně objednáte pergolu a garážové stání z hliníku, celková cena bude nižší, než kdybyste nakupovali zvlášť.  

Na pergole pro auto mohou být solární panely

Konstrukce přístřešku pro auto může být na vaše přání upravena tak, abyste na střechu mohli instalovat solární panely. Navíc díky spolupráci s firmou dodávající solární panely vám zajistíme výhodný balíček – pergola + soláry. 

Zaujal vás přístřešek z hliníkových profilů, ale rádi byste ho viděli naživo? Přijedťe za námi do Kuřimi. Před showroomem je k vidění Carport 3000 ve velikosti 6 × 4 m, který je doplněn o příslušenství – osvětlení RGB po celém obvodu + 2× LED osvětlení krokví (příčníků).  

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.