Posuvné bezrámové zasklení pergoly AluFlexi 10

Posuvné bezrámové zasklení pergoly AluFlexi 10

Základní informace

 • Ochrana před větrem a deštěm.
 • Maximální viditelnost přes stěnu bez rušivých rámů
 • Vysoce odolná kalená skla o tloušťce10 mm.
 • Různé varianty posunutí jednotlivých skleněných panelů
 • drážkové kolejnice umožňují použití více skel.
 • Barevné přizpůsobení hliníkových profilů.
 • Až do výšky 2,7 m .
 • Otevírání pomocí nerezového madla.

Technická specifikace

Potřebujete, abyste na své zahradní pergole mohli relaxovat, i když zrovna venku hodně fouká nebo prší? Přitom ale stále chcete mít krásný a ničím nerušený výhled do zahrady? Řešením je bezrámový systém posuvných skel AluFlexi 10.

ikona - odolnost pergoly proti větru a dešti

Proti větru a dešti

Jedná se o posuvné zasklení jednotlivých stěn pergoly avšak bez rušivých rámů. Skla jsou čirá, takže zůstane maximální viditelnost přes stěny, ale budete chráněni před větrem a deštěm. Křídla jsou tvořena bezpečnostním kaleným sklem o tloušťce 10 mm a horizontálními profily. Ty bývají standardně bílé nebo v barvě přírodního eloxu (blízké barvě RAL 9006). Za příplatek je možné profily nastříkat v jakékoliv barvě podle vzorníku RAL. 

ikona - možnost otevřít až 8 skel

Možnost uzamykaní pomocí nerezových madel

V profilech mohou být 2, 3 nebo 4drážkové kolejnice. Hladký a plynulý chod bezrámového zasklení zajišťují pojezdová kolečka. Křídla lze pomocí zámku zajistit proti otevření. Speciálně navržený tvar horní vodicí kolejnice umožňuje vyrovnání nerovností stavebního otvoru o 30–50 mm bez nutnosti dodatečného zapravení spáry mezi kolejnicí a stavebním otvorem. Z obou stran jsou nerezová madla, která jdou uzamknout. Meziskelní těsnění a štětinové těsnění v U profilu zajistí velmi dobré utěsnění posuvného systému.  

ikona - vyrobené podle vašich představ

Vyrobené podle vašich představ

Posuvné bezrámové zasklení AluFlexi 10 se vyrábí na míru podle rozměrů zastřešení terasy. Maximálně je možné zasklení použít do výšky 2,7 metrů.
Pokud váháte, co by pro vás bylo nejvhodnějším řešením, neváhejte nás kontaktovat. Bezrámové zasklení AluFlexi 10, stejně jako jiné příslušenství, si můžete naplánovat rovnou ke své nové hliníkové pergole, nebo je možné jej dodat k již postavenému terasovému zastřešení.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu, autopřístřešek i hliníkový nábytek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.