Rámové posuvné zasklení pergoly

Rámové posuvné zasklení pergoly

Základní informace

 • Je určené pouze pro naše pergoly.
 • Ochrání před větrem, deštěm a chladem.
 • Odolné bezpečnostní sklo.
 • Hliníkový rám v různých barvách.
 • Kvalitní a snadno ovladatelný posuvný pojezd.
 • Pergolu lze uzamknout.
 • Prodlouží dobu užívání pergoly.

Technická specifikace

Přemýšlíte o zasklení terasy? U nás vám můžeme nabídnout kombinaci hliníkové pergoly a rámového posuvného zasklení AluCombi. Získáte tak krásný relaxační prostor, který vás ochrání před deštěm, větrem a chladem. Posuvné zasklení bočních stěn výrazně prodlouží dobu užívání pergoly.

ikona - pergolu lze uzamknout

Pergolu lze uzamknout

Rámové posuvné zasklení AluCombi tvoří v závislosti na velikosti několik křídel, která se po spodní kolejnici s kolečky posouvají do stran. Ovládání je velmi snadné a zasklení je možné i uzamknout. Křídla jsou tvořena rámem z hliníkových profilů a výplní o tloušťce 4 až 9 mm (nejen sklo, ale možný je i plast, lamino) nebo 16 mm (izolační dvojsklo). 

ikona - venkovní posuvné zasklení do pergoly vyrábíme na míru

Venkovní posuvné zasklení do pergoly vyrábíme na míru

Námi nabízené hliníkové pergoly vždy dodáváme podle rozměrů konkrétní terasy, a tak samozřejmě i zasklení svislých stěn je vyráběno na míru. Maximální doporučená výška zasklení je 2,7 m. Křídla jsou osazena elegantními zesílenými vertikálními profily, které díky svému tvaru mohou sloužit jako madlo. Stěna může být osazena 2 až 10 křídly. 
Ve standardním provedení je barva hliníkové konstrukce bílý komaxit RAL 9010, nebo přírodní elox nejblíže RAL 9006. Není ale problém za příplatek zajistit i jinou barvu podle vzorníku RAL.

ikona - nezávazná cenová nabídka

Nezávazná cenová nabídka

Zalíbilo se vám venkovní posuvné zasklení terasyOzvěte se nám a my vám jej naceníme podle vašich konkrétních požadavků. Nebo pokud byste raději zasklení bez rušivých rámů, máme v nabídce i posuvné bezrámové zasklení AluFlexi 10

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.