Kontakty

Oknostyl cz s.r.o.
IČO: 05713307

Adresa:

Tišnovská 2029/51
664 34 Kuřim

Kontakty:

Telefon: +420 725 505 953
Email: info@atiko.cz
Facebook

Jsme čeští výrobci hliníkových pergol

Vyrábět velké hliníkové konstrukce a venkovní zastřešení je někdy pěkná makačka. Ale pro nás příjemná! Pří výrobě ALU zahradních pergol a krytého posezení si dáváme záležet na poctivou výrobu a kvalitní produkty. Práci si umíme naplánovat dostatečně s předstihem, a tak zakázky dodáváme ve stanoveném termínu. Jen tak se o vás můžeme se vším všudy postarat a provést bezchybnou montáž.

Čeho si na nás také vážíte? Koupi hliníkové pergoly je třeba si řádně promyslet, a tak si pro rady můžete chodit přímo k nám. Vždy vám rádi pomůžeme s výběrem té ideální pergoly na vaši zahradu. S pětiletou zárukou a vizualizací zdarma.

Přijďte nás navštívit osobně

Proces výroby hliníkových produktů stále zdokonalujeme. A také rozšiřujeme pole působnosti! V rámci výroby oken na míru na Oknostyl.cz jsme se posunuli i do oblasti výroby hliníkových pergol. Showroom máme společný, tak si k nám přijeďte venkovní pergolu vybrat.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.