Bioklimatické hliníkové pergoly SKYLINE

Bioklimatické hliníkové pergoly SKYLINE

Základní informace

 • Zahradní pergola nové generace využívající nejmodernější technologie
 • Stínící, protidešťová a ventilační funkce
 • Řízení pergoly systémy LOXONE nebo Somfy Tahoma
 • Ovládání dálkovým ovladačem, smartphonem, tabletem či PC
 • Celohliníková konstrukce s odolnou komaxitovou úpravou
 • Rozsah naklápění lamel střešního slunolamu 0–150 stupňů
 • Nadčasový hranatý design
 • Český produkt od A do Z – vývoj i výroba
 • 5letá záruka bez omezení
 • Zajistíme veškerý servis od vizualizace po montáž
 • Volitelné příslušenství: screenové rolety, posuvné zasklení, slunolamy

Ceník

Technická specifikace

Ne náhodou je bioklimatická hliníková pergola SKYLINE našim nejprodávanějším produktem, aktuálně jich prodáváme kolem osmdesáti za měsíc. Je to zkrátka to nejlepší, co si pro zastřešení terasy můžete přát. Jedná se o ryze český výrobek, jehož vývoj byl realizován se strojní fakultou Technické Univerzity Ostrava.

Inteligentní venkovní zastřešení, které povznese každou terasu

Největší předností zahradní pergoly SKYLINE je její napojení na nejmodernější technologie. Na výběr je systém řízení LOXONE z Rakouska, nebo systém Somfy Tahoma z Francie. Skrytý motor v profilu konstrukce, který lamely plynule otočí v celém rozsahu otáčení za 8 sekund, můžete lehce ovládat dálkovým ovladačem, smartphonem a tabletem. Například díky Loxone meteostanici pak lze naprogramovat funkce pergoly v závislosti na počasí, jako třeba zaklopení slunolamu při dešti, nebo pootevření lamel při nedostatku přirozeného světla v interiéru.

3 funkce v 1 – protidešťová, protisluneční, ventilační

Hliníková pergola SKYLINE vás ochrání před deštěm i sluncem a díky ventilační funkci bude uvnitř pergoly vždy panovat příjemné klima. V zimě je ochrana proti sněhu do 90 kg na m2. Stínící systém s pohyblivým slunolamem umožňuje lamely naklápět v rozmezí 0–150 stupňů. Navíc díky svému tvaru včetně dvojitého vyztužení je lamela tenčí až o 15 mm a propustí ve vertikálním stavu až o 25 % více světla než jiné typy lamelových pergol. Samozřejmostí je odvod dešťové vody jedním ze sloupků.

Odolná hliníková konstrukce a luxusní povrchová úprava

Celohliníková konstrukce s nerezovými prvky a povrch, jež je ošetřen odolnou práškovou barvou, zajistí bezúdržbovost pergoly. Stačí pouhé opláchnutí vodou. Samozřejmě při vývoji byl kladen důraz i na design. Hranatý tvar konstrukce s jemnou povrchovou metalickou strukturou se velmi dobře hodí k nejrůznějším typům domů či střešních bytů. V základním provedení je barva konstrukce grafitová metalická struktura, pro lamely slunolamu stříbrná struktura. Na výběr je ale i z řady jiných barev včetně imitace dřeva. Maximální možný rozměr je 7,97 m × 4,5 m.

Díky bočnímu zasklení lze kovovou pergolu využívat po celý rok

K lamelové pergole SKYLINE lze dokoupit nejrůznější příslušenství, díky němuž pak můžete zahradní pergolu využívat téměř po celý rok. Na boky stěn to mohou být screenové rolety, nebo posuvné lamelové slunolamy pro stínění nízkého slunce, pro ochranu proti větru a chladu je nejlepší posuvné bezrámové zasklení, nebo posuvné rámové zasklení. Přiobjednat lze rovněž LED podsvícení, sluneční, větrná a dešťová čidla, meteostanici a infrazářič, více se dozvíte v kategorii příslušenství k pergolám

Podívejte se, jak by moderní pergola vypadala u vašeho domu

Myslíte si, že bioklimatická pergola SKYLINE je to nejlepší řešení pro zastřešení vaší terasy? Neváhejte nás kontaktovat. Nebo nás navštivte v showroomu OKNOSTYL v Kuřimi. Zdarma vám vytvoříme nezávaznou nabídku, zaměření a 3D vizualizaci. Samozřejmě se postaráme o montáž. Zkrátka stavbu pergoly zvládneme od A do Z. A pokud si zároveň s pergolou SKYLINE objednáte i hliníkový přístřešek pro auto Carport 3000, získáte slevu.  

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.