Bioklimatické hliníkové pergoly SKYLINE

Screenová roleta 1 + 1 zdarma

Při objednávce screenových rolet získáte jednu zdarma

 • LED osvětlení dvou lamel ZDARMA
Bioklimatické hliníkové pergoly SKYLINE

Základní informace

 • Zahradní pergola nové generace využívající nejmodernější technologie.
 • Stínící, protidešťová a ventilační funkce.
 • Řízení pergoly systémy LOXONE nebo Somfy Tahoma.
 • Ovládání dálkovým ovladačem, smartphonem, tabletem či PC.
 • Celohliníková konstrukce s odolnou komaxitovou úpravou.
 • Rozsah naklápění lamel střešního slunolamu 0–140 stupňů.
 • Nadčasový hranatý design.
 • Maximální rozměr až 7,97 m × 4,5 m..
 • 5letá záruka bez omezení.
 • Zajistíme veškerý servis od vizualizace po montáž.
 • Volitelné příslušenství: screenové rolety, posuvné zasklení, slunolamy.

Ceník

Ceny jsou orientační a jsou uvedené bez stojen, DPH, montáže nebo případné slevy. Každou nabídku ceníme individuálně.

Technická specifikace

Ne náhodou je bioklimatická hliníková pergola SKYLINE našim nejprodávanějším produktem, aktuálně jich prodáváme kolem osmdesáti za měsíc. Je to zkrátka to nejlepší, co si pro zastřešení terasy můžete přát. Jedná se o ryze český výrobek, jehož vývoj byl realizován se strojní fakultou Technické Univerzity Ostrava.

ikona pergoly

Inteligentní venkovní zastřešení, které povznese každou terasu

Největší předností zahradní pergoly SKYLINE je její napojení na nejmodernější technologie. Na výběr je systém řízení LOXONE z Rakouska, nebo systém Somfy Tahoma z Francie. Skrytý motor v profilu konstrukce, který lamely plynule otočí v celém rozsahu otáčení za 8 sekund, můžete lehce ovládat dálkovým ovladačem, smartphonem a tabletem. Například díky Loxone meteostanici pak lze naprogramovat funkce pergoly v závislosti na počasí, jako třeba zaklopení slunolamu při dešti, nebo pootevření lamel při nedostatku přirozeného světla v interiéru.

ikona 3 funkce v 1

3 funkce v 1 – protidešťová, protisluneční, ventilační

Hliníková pergola SKYLINE vás ochrání před deštěm i sluncem a díky ventilační funkci bude uvnitř pergoly vždy panovat příjemné klima. V zimě je ochrana proti sněhu do 90 kg na m2. Stínící systém s pohyblivým slunolamem umožňuje lamely naklápět v rozmezí 0–150 stupňů. Navíc díky svému tvaru včetně dvojitého vyztužení je lamela tenčí až o 15 mm a propustí ve vertikálním stavu až o 25 % více světla než jiné typy lamelových pergol. Konkrétně pergolou SKYLINE projde 81 % světla. Samozřejmostí je odvod dešťové vody jedním ze sloupků.
 

ikona - hliníková konstrukce

Odolná hliníková konstrukce a luxusní povrchová úprava

Celohliníková konstrukce s nerezovými prvky a povrch, který je ošetřen odolnou práškovou barvou, zajistí bezúdržbovost. Stačí pouhé ostříkání vodou (wapkou). Samozřejmě při vývoji byl kladen důraz i na design. Hranatý tvar konstrukce s jemnou povrchovou metalickou strukturou se velmi dobře hodí k moderním typům domů a střešních bytů. V základním provedení je barva konstrukce grafitová metalická struktura, pro lamely slunolamu stříbrná struktura. Na výběr je ale i z jiných barev, více uvidíte v naší sekci inspirace. Maximální možný rozměr je 7,97 m × 4,5 m.

ikona - celoroční využití

Díky bočnímu zasklení lze kovovou pergolu využívat delší dobu

K lamelové pergole SKYLINE lze dokoupit nejrůznější příslušenství, díky němuž pak můžete zahradní pergolu využívat i na jaře a na podzim. Na boky stěn to mohou být screenové rolety pro stínění nízkého slunce, pro ochranu proti větru a chladu je nejlepší posuvné rámové zasklení. Přiobjednat lze rovněž LED podsvícení, sluneční, větrná a dešťová čidla, meteostanici a infrazářič, více se dozvíte v kategorii příslušenství k pergolám

ikona - moderní design

Podívejte se, jak by moderní pergola vypadala u vašeho domu

Myslíte si, že bioklimatická pergola SKYLINE je to nejlepší řešení pro zastřešení vaší terasy? Neváhejte nás kontaktovat. Nebo nás navštivte v showroomu OKNOSTYL v Kuřimi. Zdarma vám vytvoříme nezávaznou nabídku, zaměření a 3D vizualizaci. Samozřejmě se postaráme o montáž.  V případě, když s pergolou počítáte už při návrhu domu, je možné mít speciální kotvení, které zabrání vzniku tepelných mostů. Zkrátka stavbu pergoly zvládneme od A do Z. A pokud si zároveň s pergolou SKYLINE objednáte i hliníkový přístřešek pro auto Carport 3000, získáte slevu.  

 • ikona - protisluneční ochrana
  protisluneční ochrana
 • ikona - ochrana proti větru
  ochrana proti větru
 • ikona - dálkové ovládání
  dálkové ovládání
 • ikona - protidešťová ochrana
  protidešťová ochrana
 • ikona - ochrana proti sněhu do 90 KG /m2
  ochrana proti sněhu do 90 KG /m2
 • ikona - hrdě vyrobeno v České republice
  hrdě vyrobeno v České republice
 • ikona - ventilační funkce
  ventilační funkce
 • ikona - pohyblivá pergola
  pohyblivá pergola
 • ikona - nakupujete u spolehlivého prodejce
  nakupujete u spolehlivého prodejce

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Průběh zakázky

Výběr

Celá zakázka samozřejmě začíná u vás. Máte na výběr z nejmodernější bioklimatické pergoly, designové markýzové, nebo můžete zvolit levnější přístřešky ze sekce Economy. S již konkrétním výběrem, nebo s tím, že potřebujete poradit, se nám prosím ozvěte prostřednictvím poptávkového formuláře, či napište na e-mail info@atiko.cz. Během pár dnů se ozveme zpět.

Rádi vás také uvidíme v našem showroomu v Kuřimi, který máme společně se společností OKNOSTYL. Jen si prosím schůzku dohodněte předem, často býváme odjetí na montážích.

Poté co si vyberete typ pergoly, specifikujete rozměry, barevné provedení, případně si navolíte nějaké příslušenství, vám zpracujeme nezávazně cenovou nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže.

V případě, že budete s cenou pergoly souhlasit, ještě před podepsáním smlouvy k vám domů přijede náš zaměřovací technik. Ten ještě dané rozměry přeměří a poradí se s vámi ohledně kotvení pergoly a co je nutné před montáží zajistit. Výjezd zaměřovacího technika je závazný a vztahující se dále na smlouvu o dílo.

Společně se zaměřením vám technik ukáže, jak bude vaše pergola u domu, nebo na zahradě vypadat. 3D vizualizaci poskytujeme zdarma.

Na základě zaměření vypracujeme smlouvu o dílo a dohodneme se na uhrazení zálohy předem. V případě, že byste zaplatili dopředu celou částku, získáte od nás navíc slevu.

Poté co je přičtena platba dohodnuté částky na náš účet, ihned zadáváme pergolu do výroby. Doba dodání je vzhledem k aktuálnímu nedostatku stavebních materiálů zhruba 15 týdnů. 
 

Díky našemu sehranému týmu trvá montáž jeden až dva dny. Na samotnou montáž bude potřeba zajistit podmínky dle dohody s montážním technikem při zaměření.

Po dokončení montáže zaplatíte zbývající částku (pokud jste nezaplatili plnou cenu již předem) a dostanete od nás záruční list. Protože jsme si jistí kvalitou našich hliníkových pergol, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.