Příslušenství k pergolám a balkónům

Velkou předností hliníkových pergol je možnost zakrytí svislých stěn. Nejen že bude uvnitř venkovního zastřešení příjemněji, ale užijete si jej nejen v letních měsících, výrazně se prodlouží doba užívání. Konkrétně jaké příslušenství si můžete objednat, ať již rovnou k nové pergole, nebo i dodatečně k již stojící? 

Pro zastínění pergoly nabízíme screen rolety 

Nejčastěji zákazníci u nás objednávají pro zakrytí bočních stěn screenové rolety Zipex. Ty nejen ochrání před slunečními paprsky, ale i před větrem, byly testovány ve větrném tunelu a odolají větru až do rychlosti 90 km/h. Rolety jsou i zajímavým designovým doplňkem, můžete vybírat ze šesti barevných provedení. 

Zahradní uzavíratelná pergola díky posuvnému zasklení

Pokud si chcete relaxu pod pergolou užít i v chladnějších dnech, kdy třeba prší, nebo je velký vítr a přemýšlíte tedy, jak hliníkovou pergolu udělat uzavíratelnou a téměř celoročně využitelnou, je pro vás tím pravým posuvné zasklení. V nabídce máme rámové zasklení i bezrámové

Žádaná je instalace LED osvětlení  

Pod pergolou často býváme i večer, takže je pochopitelné, že obvyklým požadavkem zákazníků je instalace LED osvětlení. V hliníkových lištách dodáváme LED pásky, které mají vysoké IP pro venkovní použití. Lze je umístit téměř kamkoliv a mohou být i barevné. Samozřejmostí je ovládání na dálku. 
Pro vylepšení pobytu pod pergolou dále nabízíme infrazářič, meteostanici, sluneční, větrná a dešťová čidla. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat
 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.