Hliníková pergola 8 x 4 m

Podobně jako dům i pergolu si člověk pořizuje jednou za život, a tak se vyplatí investovat do zastřešení, pod kterým se v létě budete nejen dobře cítit, ale také bude u domu nebo na zahradě pěkně vypadat. A právě funkčnost a hezký vzhled se propojují u hliníkových (AL) pergol a přístřešků, které se v posledních letech těší stále větší oblibě. V měsících, kdy je teplo, vám může pergola sloužit jako letní kuchyně. Velkou plochu ocení i děti, které si zde mohou udělat venkovní kryté místo na hraní.

Rádi vám zdarma zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

Stačí vyplnit pár základních údajů ve formuláři a my se vám během pár dnů ozveme.

Mám zájem o nezávaznou nabídku
U nás jsme schopni nabídnout venkovní pergolu nejen o rozměru 8x4 m, ale dodáváme pergoly na míru, to znamená, že rozměry zastřešení budou odpovídat velikosti vaší terasy a poradíme si i s atypickým řešením (například pergola pouze s jednou nohou a kotvení do dvou stěn budovy). Vzhledem k velkým rozměrům (8 x 4 m) musí být pergola vybavena středovou stojnou. 

Hliníkovou pergolu o rozměru 8 x 4 m můžete mít s několika typy střech 

 • Pohyblivý střešní slunolam u bioklimatické pergoly – lamely se natáčí, a zastřešení tak chrání před sluncem a deštěm, navíc díky pootevřeným lamelám proudí pod pergolou příjemně vzduch. 
 • Stahovací markýza u markýzové pergoly –  textilie zastíní před sluncem a výhodné je, že lze střechu zcela stáhnout. 
 • Polykarbonátové zastřešení u pergol SKYSPACE LIGHT a ESPACE – střecha z dutinkového polykarbonátu s mléčnou úpravou zastíní i ochrání před deštěm, je to levnější řešení. 
 • Bezpečnostní sklo u pergol SKYSPACE, ESPACE GLASS a MURANO INTEGRALE – zasklení je čiré, nebo mléčné.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.