O nás

Dodáváme hliníkové pergoly a autopřístřešky na míru včetně příslušenství jako je LED osvětlení a boční zastínění. Na rozdíl od levných pergol prodávaných v hobbymarketech jsou naše produkty vyráběny z kvalitních hliníkových profilů ošetřených odolným práškovým lakováním. Samozřejmostí je profesionální montáž. Poskytujeme neomezenou 5letou záruku. Zdarma nabízíme zaměření a 3D vizualizaci. V našem showroomu v Kuřimi nedaleko od Brna uvidíte bioklimatickou pergolu SKYLINE a přístřešek na auto Carport 3000

 

Férové jednání, kvalitní pergoly, dobře odvedená práce

„Doba se mění a stále více lidí volí pro zastřešení své terasy místo klasického dřeva lehký a nerezavějící hliník. A nejde jen o změnu materiálu. Hliníkové pergoly nabízí několik typů bočního zastínění a zastřešení včetně toho nejmodernějšího v podobě střešního slunolamu u bioklimatických pergol.

U nás v atiku nenajdete desítky produktů, ale specializujeme se na několik typů hliníkových pergol, u kterých jsme přesvědčeni o jejich kvalitách a přednostech. Známe je do detailu, chápeme, že investici v řádu desítek či stovek tisíc korun člověk více zvažuje a je logické, že se ptá. A my jsme tu od toho, abychom odpovídali.

Naší přidanou hodnotou je osobní přístup, postaráme se o vizualizaci, zaměření a montáž, u každé zakázky jsem osobně přítomen. Spokojený zákazník u nás není klišé, pocit z dobře odvedené práce je pro nás opravdu důležitý. Pokud tedy právě řešíte, jak moderně a bezúdržbově zastřešit svou terasu, rád se s vámi potkám.“


Ředitel Milan Kopečný 
 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.