Markýzové hliníkové pergoly CUBE A

Screenová roleta 1 + 1 zdarma

Při objednávce screenových rolet získáte jednu zdarma

Markýzové hliníkové pergoly CUBE A

Základní informace

 • Kombinace látkové markýzy a hliníkové konstrukce.
 • Vhodná na zastínění velkých teras až do rozměru 6,24 m × 4,74 m.
 • Možnost zastínit boční stěny pergoly.
 • Stahování markýzy na dálkové ovládání.
 • Po stažení markýzy je celá plocha střechy zcela volná .
 • Velká nabídka barev. střešních markýz i hliníkové konstrukce
 • 5letá záruka na produkt i montáž.
 • Český výrobek.
 • Možnost podsvícení LED osvětlením.

Ceník

Ceny jsou orientační a jsou uvedené bez stojen, DPH, montáže nebo případné slevy. Každou nabídku ceníme individuálně.

Technická specifikace

Hledáte zastřešení na velkou terasu a rádi byste jej měli třeba v zářivějších barvách? Představujeme vám markýzovou pergolu CUBE A. Spojuje v sobě klasickou střešní markýzu a pergolovou hliníkovou konstrukci. Můžete si tak vybrat z nejrůznějších barev látky, a vytvořit tak vaše venkovní zastřešení jedinečné. A s markýzovou pergolou CUBE A lze zastínit plochu o velikosti 6,24 m × 4,74 m, ale prakticky je možné budovat sestavy v neomezeném rozměru.

ikona - dálkové ovládání markýzy

Markýzu si jednoduše stáhnete dálkovým ovladačem

Zastínění pergoly zajistí střešní markýza, která má v sobě integrovaný elektromotor na dálkové ovládání. Můžete také markýzu zcela stáhnout a bez jakéhokoliv omezení se tak třeba v noci dívat na hvězdy.

Markýzová pergola CUBE A je český výrobek a za její kvalitu ručíme. Odolná ale zároveň lehká hliníková konstrukce nerezaví, takže nemusíte mít obavy, že byste ji museli za pár let natírat. Navíc na povrch je nanesena prášková barva (komaxit), která je vysoce odolná proti otěru a povětrnostním vlivům. Povrch s jemnou metalickou strukturou grafitu vypadá luxusně, ale jsou možná i jiná barevná provedení. Nabídku barev uvidíte v sekci inspirace

ikona - zastínění bočních stěn markýzy

Zastínění bočních stěn vám přinese větší komfort

Přemýšlíte, proč byste měli dát přednost tomuto typu zahradního zastřešení před běžnou terasovou markýzou? Markýzová pergola je více odolná vůči větru a především si díky konstrukci můžete zastínit boční stěny (můžete z ní tedy udělat rolovací pergolu). Stačí si přiobjednat screenové rolety na dálkové ovládání. Boční zastínění vám nejenom přinese větší pohodlí, když už třeba slunce svítí hodně z boku, ale také můžete terasu využívat po delší dobu v roce.

Na markýzovou pergolu CUBE A dáváme 5letou záruku na konstrukci a zajistíme veškerý servis od vizualizace po montáž. Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář, a nebo se zastavit v našem showroomu OKNOSTYL v Kuřimi. 

 • ikona - protisluneční ochrana
  protisluneční ochrana
 • ikona - volitelné LED podsvícení
  volitelné LED podsvícení
 • ikona - hliníková kontrukce
  hliníková konstrukce
 • ikona - 3D vizualizace zdarma
  3D vizualizace zdarma
 • ikona - nakupujete u spolehlivého prodejce
  nakupujete u spolehlivého prodejce

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Průběh zakázky

Výběr

Celá zakázka samozřejmě začíná u vás. Máte na výběr z nejmodernější bioklimatické pergoly, designové markýzové, nebo můžete zvolit levnější přístřešky ze sekce Economy. S již konkrétním výběrem, nebo s tím, že potřebujete poradit, se nám prosím ozvěte prostřednictvím poptávkového formuláře, či napište na e-mail info@atiko.cz. Během pár dnů se ozveme zpět.

Rádi vás také uvidíme v našem showroomu v Kuřimi, který máme společně se společností OKNOSTYL. Jen si prosím schůzku dohodněte předem, často býváme odjetí na montážích.

Poté co si vyberete typ pergoly, specifikujete rozměry, barevné provedení, případně si navolíte nějaké příslušenství, vám zpracujeme nezávazně cenovou nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže.

V případě, že budete s cenou pergoly souhlasit, ještě před podepsáním smlouvy k vám domů přijede náš zaměřovací technik. Ten ještě dané rozměry přeměří a poradí se s vámi ohledně kotvení pergoly a co je nutné před montáží zajistit. Výjezd zaměřovacího technika je závazný a vztahující se dále na smlouvu o dílo.

Společně se zaměřením vám technik ukáže, jak bude vaše pergola u domu, nebo na zahradě vypadat. 3D vizualizaci poskytujeme zdarma.

Na základě zaměření vypracujeme smlouvu o dílo a dohodneme se na uhrazení zálohy předem. V případě, že byste zaplatili dopředu celou částku, získáte od nás navíc slevu.

Poté co je přičtena platba dohodnuté částky na náš účet, ihned zadáváme pergolu do výroby. Doba dodání je vzhledem k aktuálnímu nedostatku stavebních materiálů zhruba 15 týdnů. 
 

Díky našemu sehranému týmu trvá montáž jeden až dva dny. Na samotnou montáž bude potřeba zajistit podmínky dle dohody s montážním technikem při zaměření.

Po dokončení montáže zaplatíte zbývající částku (pokud jste nezaplatili plnou cenu již předem) a dostanete od nás záruční list. Protože jsme si jistí kvalitou našich hliníkových pergol, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.