Markýzové hliníkové pergoly CUBE A

Markýzové hliníkové pergoly CUBE A

Základní informace

 • Kombinace látkové markýzy a hliníkové konstrukce
 • Vhodná na zastínění velkých teras až do rozměru 6,24 m × 4,74 m
 • Možnost zastínit boční stěny pergoly
 • Stahování markýzy na dálkové ovládání
 • Po stažení markýzy je celá plocha střechy zcela volná
 • Velká nabídka barev střešních markýz i hliníkové konstrukce
 • 5letá záruka na produkt i montáž
 • Český výrobek
 • Možnost podsvícení LED osvětlením

Ceník

Technická specifikace

Hledáte zastřešení na velkou terasu a rádi byste jej měli třeba v zářivějších barvách? Představujeme vám markýzovou pergolu CUBE A. Spojuje v sobě klasickou střešní markýzu a pergolovou hliníkovou konstrukci. Můžete si tak vybrat z nejrůznějších barev látky, a vytvořit tak vaše venkovní zastřešení jedinečné. A s markýzovou pergolou CUBE A lze zastínit plochu o velikosti 6,24 m × 4,74 m, ale prakticky je možné budovat sestavy pergol v neomezeném rozměru.

Markýzu si jednoduše stáhnete dálkovým ovladačem

Zastínění pergoly zajistí střešní markýza, která má v sobě integrovaný elektromotor na dálkové ovládání. Můžete také markýzu zcela stáhnout a bez jakéhokoliv omezení se tak třeba v noci dívat na hvězdy.

Markýzová pergola CUBE A je český výrobek a za její kvalitu ručíme. Odolná ale zároveň lehká hliníková konstrukce nerezaví, takže nemusíte mít obavy, že byste ji museli za pár let natírat. Navíc na povrch je nanesena prášková barva (komaxit), která je vysoce odolná proti otěru a povětrnostním vlivům. Povrch s jemnou metalickou strukturou grafitu vypadá luxusně. Pokud ale například máte dům stylizovaný do přírodního tónu, není problém na povrch konstrukce použít lakování systémem Decoral, který umožňuje velmi věrnou imitaci dřeva.

Zastínění bočních stěn vám přinese větší komfort

Přemýšlíte, proč byste měli dát přednost tomuto typu zahradního zastřešení před běžnou terasovou markýzou? Markýzová pergola je více odolná vůči větru a především si díky konstrukci můžete zastínit boční stěny. Na výběr je ze dvou typů – screenové rolety na dálkové ovládání, nebo posuvný slunolam. Boční zastínění vám nejenom přinese větší pohodlí, když už třeba slunce svítí hodně z boku, ale také můžete terasu využívat po delší dobu v roce.

Na markýzovou pergolu CUBE A dáváme 5letou záruku bez omezení a zajistíme veškerý servis od vizualizace po montáž. Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář, a nebo se zastavit v našem showroomu OKNOSTYL v Kuřimi. 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.