Hliníkové přístřešky pro auta Carport 3000

Hliníkové přístřešky pro auta Carport 3000

Základní informace

 • Konstrukce z odolných hliníkových profilů
 • Rovná střecha s trapézovým hliníkovým plechem
 • Kryté stání až pro dvě auta (max 8 m × 5 m)
 • Integrovaný okap uvnitř konstrukce
 • Možnost uzavření stěn hliníkovými deskami
 • Moderní vzhled jako u pergoly SKYLINE
 • Možnost instalace LED osvětlení s detekcí pohybu
 • Záruka 5 let na produkt i montáž

Ceník

Technická specifikace

Praktický, bezúdržbový, moderní. Tak se dá ve zkratce popsat Carport 3000. Jedná se o pergolu vhodnou na stání jednoho či dvou aut. Tento autopřístřešek je vyroben z odolných a přitom lehkých hliníkových profilů. Designově ladí s našim nejprodávanějším venkovním zastřešením – s bioklimatickou pergolou SKYLINE

Stání pro auto, o které se nemusíte starat

Carport 3000 má celohliníkovou konstrukci na povrchu ošetřenou odolným práškovým lakováním (komaxitem). Nehrozí tedy rezavění a vlastně není potřeba žádná údržba. V případě zašpinění stačí omýt vodou. Plusem hliníku je také lehkost. Díky tomu jsou hliníkové profily subtilnější než dřevěné trámy, a plocha na parkování tak bude větší

Moderní pergola, do níž se vejdou až dvě auta

Hliníkový autopřístřešek by se vám zamlouval, ale potřebujete suché stání pro dvě auta? Žádný problém. Carport 3000 se dělá na míru a je možné jej dodat až do rozměru 8 m × 5 m, což je dostatečný prostor pro dvě vedle sebe stojící auta. A větší velikost jistě ocení i ti, kteří by k autu potřebovali uskladnit například jízdní kola, sekačku nebo zahradní nářadí. Stěny přístřešku se totiž dají zakrýt hliníkovými deskami. Pouze upozorňujeme, že při šířce větší než 6 m je potřeba instalovat středový nosný sloup. 

Svod vody je řešen vnitřkem konstrukce

Carport 3000 je navržen v nadčasovém kubistickým stylu. Rovná střecha pokrytá trapézovým plechem je bez rušivých okapových svodů. Díky promyšlenému systému je dešťová voda svedena jedním ze sloupů konstrukce na zem. A další vychytávkou tohoto hliníkového přístřešku je také možnost zabudování LED podsvícení a to s detekcí pohybu. 

Nákup pergoly a autopřístřešku dohromady zajistí výhodnější cenu

Jestliže se vám přístřešek na stání auta Carport 3000 zalíbil, rádi vám jej naceníme podle vašich konkrétních požadavků. Stačí nám poslat nezávaznou poptávku a my se ozveme. A pokud si u nás zároveň objednáte i hliníkovou pergolu, ať už bioklimatickou, nebo markýzovoudáme vám slevu.  
 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.