Markýzové pergoly

Markýzové (rolovací) pergoly jsou výbornou volbou k zastínění velkých teras. Oproti běžným terasovým markýzám jsou doplněny o kvalitní hliníkovou konstrukci, díky níž lze zakrýt boční stěny, a pergolu tak můžete využít nejen v létě, ale i v chladnějších měsících. V naší nabídce najdete moderní markýzovou pergolu CUBE A a ATIKO SUN.  

Markýzovou pergolu lze zakoupit v nejrůznějších barvách

Chcete se v noci z terasy dívat na oblohu plnou hvězd, ale zároveň mít pergolu, kterou využijete po více měsíců v roce? Obě tato přání se vám splní s markýzovou pergolou. Skládá se z hliníkové konstrukce a na zastřešení pergoly je použita látková (rolovací) markýza. Poskytne vám výborné zastínění a můžete zakrýt i boční stěny, více se dozvíte v sekci příslušenství pro pergoly. Když budete chtít, lze markýzu stáhnout a celá střecha bude volná. Navíc jsou markýzové pergoly díky konstrukci odolnější vůči větru.

Odolná hliníková konstrukce, která nevyžaduje údržbu

Pergola se dá osadit různě barevnými markýzami. Rovněž barvu povrchu hliníkové konstrukce si navolíte podle svého. Výsledný vzhled markýzové pergoly je tedy velkou měrou na vás. My ručíme za to, že získáte kvalitní výrobek. Konstrukce je tvořena odolnými ale přitom lehkými hliníkovými profily spojenými vnitřními spojkami z hliníkového odlitku. Jistě oceníte, že konstrukci již po pár letech nemusíte natírat či ošetřovat proti plísním a korozi. Hliník totiž nerezaví a navíc na povrch je naneseno práškové lakování. To je nejen nejekologičtější formou povrchové úpravy hliníkových konstrukcí, ale je vysoce odolné proti otěru a povětrnostním vlivům.

Pergolu s markýzou využijete nejen v létě

Jak již zaznělo, předností této kovové pergoly s markýzou je možnost vybavit všechny boční stěny screenovými roletami, rámovým posuvným zasklením či bezrámovým posuvným zasklením. Výrazně si tak prodloužíte dobu využívání pergoly. Pokud se vám markýzová (rolovací) pergola zalíbila, neváhejte nás pomocí poptávkového formuláře kontaktovat. Zdarma nabízíme sestavení nezávazné poptávky, zaměření i 3D vizualizaci. 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.