Screenová roleta Zipex

Screenová roleta Zipex

Základní informace

 • Zastíní i ochrání proti větru
 • Odolnost proti větru do 90 km/h
 • Integrovaný dálkový motor, možné napojit i na řídicí systém domu
 • Vysoce odolná tkanina ze skelných vláken a PVC potahu
 • 100% odolné vůči vlhkosti
 • Plocha potahu až 15 m²
 • Různé barvy konstrukce i látky
 • Možnost instalovat do každé stěny a i později po montáži

Technická specifikace

Zastíní proti slunci. Ochrání před větrem. Slouží jako síť proti dotěrnému hmyzu. Tak lze ve zkratce charakterizovat venkovní screenovou roletu Zipex. Navíc díky zabudovanému elektromotoru ji můžete jednoduše řídit dálkovým ovladačem od pergoly, popřípadě řídicím systémem Tahoma nebo LOXONE jako je tomu v případě bioklimatické pergoly SKYLINE.  

Stínící systém rolety funguje při teplotách -18 °C až +60 °C

Ne náhodou patří screen rolety mezi zákazníky k nejžádanějšímu příslušenství pro pergoly. Tyto venkovní látkové rolety totiž výborně poslouží k zastínění svislých stěn. Dovnitř se dostává jen tlumené světlo. Stínící systém funguje při teplotách -18 °C až +60 °C. Je také 100% odolný vůči vlhkosti. 

Výborně ochrání před větrem – testováno ve větrném tunelu

K bočnímu zastínění hliníkové pergoly je dnes na trhu více výrobků, například u nás si můžete zakoupit posuvný slunolam SLIDE, screenová roleta Zipex ale má velkou výhodu, že odolává i silnému větru, konkrétně až do rychlosti 90 km/h. Data pocházejí z testování ve větrnému tunelu. 

Screenové rolety v pergolách pomohou i před hmyzem

Pergolovou roletu Zipex tvoří dvoudílná hliníková kazeta s odvíjecím válcem, vodící lišty k upevnění na rám pergoly, koncová lamela a vysoce odolná tkanina ze skelných vláken a PVC potahu. Svou strukturou zároveň slouží jako síť proti hmyzu. Nemusíte mít obavy, že by někde vznikly díry. Unikátní systém zipu zajišťuje 100% napnutí potahu. Maximální plocha tkaniny je 15 m².  

Sluneční clonu můžete mít v několika barvách

Samozřejmě při výběru bočního zastínění pergoly se rozhodujete nejen podle praktičnosti, ale důležitý je i vzhled. Můžete si vybrat barvu hliníkové konstrukce a také zbarvení látky. Aktuálně screenovou látku nabízíme v patnácti barevných variantách, například bílá, šedá, perleťová, režná, perleťově šedá či černá v odstínu dřevěného uhlí. Roletu Zipex je možné instalovat do každé stěny pergoly a lze to i později po montáži. Rádi vám o venkovních látkových roletách Zipex řekneme více, stačí nám pouze odeslat nezávazný poptávkový formulář a my se vám ozveme. 
SE6 - 002002 white / white
SE6 - 008002 linen / white
SE6 - 008008 linen / linen
SE6 - 003002 sand / white
SE6 - 002007 white / pearl grey
SE6 - 001002 grey / white
SE6 - 007007 pearl grey / pearl grey
SE6 - 031031 jade river
SE6 - 033033 sandstone
SE6 - 001061 grey / white pearl grey
SE6 - 001003 grey / sand
SE6 - 001001 grey / grey
SE6 - 011011 - bronze
SE6 - 010010 charcoal / charcoal

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.