Ceník hliníkových pergol

Chcete moderní zastřešení terasy? Věříme, že právě u nás ho najdete. A to v té nejvyšší kvalitě a za příznivou cenu. Ptáte se, kolik konkrétně zaplatíte? Cena hliníkových pergol se odvíjí od velikosti a rovněž typu, přesněji jaké je zvoleno zastřešení pergoly.

Nejluxusnější a zároveň nejdražší jsou bioklimatické pergoly s posuvnými lamelami. Méně zaplatíte za markýzové, baldachýnové a zasklené pergoly. Samozřejmě výslednou cenu ovlivňuje i případné dokoupení příslušenství. Ať už tedy dáte přednost nejmodernější bioklimatické pergole SKYLINE , nebo chcete více experimentovat s designem a zvolíte hliníkové zastřešení s markýzou či baldachýnem, vždy se jedná o pergolu zhotovenou na míru podle rozměrů vaší terasy.

Při společném nákupu pergoly a autopřístřešku ušetříte

Cena je vždy kalkulována individuálně, a proto prosím berte ceníky u jednotlivých produktů jako orientační. V případě, že si u nás zároveň s pergolou zakoupíte i autopřístřešek Carport 3000, poskytneme vám slevu

Zaměření, konzultace i 3D vizualizace zdarma

Pokud se vám něco z naší nabídky zahradních pergol zalíbilo, prosím kontaktujte nás přes poptávkový formulář. Ozveme se vám zpět a po zadání vašich požadavků a představ (nejčastěji přes e-mail společně s fotkami prostoru pro pergolu) vypracujeme zdarma nezávaznou nabídku. Ta bude zahrnovat i montáž a výsledná částka bude konečná. Pokud budete s cenou spokojeni, bezplatně zajistíme zaměření a konzultaci s technikem na místě. Rovněž vám rádi zdarma zpracujeme 3D vizualizaci, jak bude pergola nad vaší terasou vypadat.

Nutné je zaplatit 50% zálohu

Když budete spokojeni, sepíšeme smlouvu a po zaplacení 50 % z celkové částky začneme pergolu vyrábět. Dodání bývá zhruba 5 týdnů, záleží na typu pergoly. Následně pergolu namontujeme (během jednoho až dvou dnů) a vy doplatíte druhou polovinu cenu. Nikdy nepožadujeme peníze v hotovosti před ani po montáži, veškeré faktury nám zákazníci hradí bankovním převodem. Samozřejmě i po montáži můžete ještě zastřešení doplnit o další příslušenství jako jsou senzory, teplomety, screen rolety atd.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.