Zasklené pergoly

Lze mít venkovní zastřešení a zimní zahradu v jednom? Ano, řešením jsou zasklené pergoly. Prosklená je střecha a na bocích je posuvné prosklení. Aktuálně v naší nabídce najdete hliníkovou prosklenou pergolu SKYSPACEESPACE GLASS a MURANO INTEGRALE. U pergoly SKYSPACE je rovná střecha (pouze se sklonem pro odtok vody), u terasového zastřešení ESPACE GLASS je mírný 8° sklon, u pergoly MURANO je sklon 3 až 20°. 

Krásný design bez svodů

Hliníková konstrukce je stejná jako u nejmodernějších bioklimatických pergol, na povrchu je odolná prášková barva. Na rozdíl od levnějších dřevěných pergol se o hliníková zastřešení nemusíte nijak starat, hliník nerezaví. 
Svod dešťové vody není vidět, je veden uvnitř konstrukce. Žlabem je voda svedena do jedné nebo více noh, ve kterých je připraveno odpadní potrubí, jež potom stahuje a vypouští vodu mimo zastřešení.

Před sluncem ochrání markýza 

Na zasklení střechy jsou použita čirá bezpečnostní skla, za příplatek je možné mléčné zasklení. Samozřejmě přes sklo proniká slunce, takže se oprávněně ptáte, jak je u zasklených pergol a teras řešeno zastínění a s tím související přehřívání. Řešení je snadné – použije se střešní markýza. U pergoly MURANO INTEGRALE je markýza již ve střeše zabudovaná a je součástí ceny pergoly.

Pro zastínění bočních stěn jsou nejvhodnější screenové rolety, které vytvoří i soukromí. Rovněž si lze přikoupit dálkově ovládané LED pásky, které jsou umístěné v krokvích pergoly.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.