Levné kvalitní hliníkové pergoly

Hledáte levné zastřešení terasy tvořené z hliníkových profilů, ale nemáte důvěru ve výrobky z hobbymarketů? Tak to vás jistě zaujme naše sekce economy pergoly – najdete v ní pergoly SKYSPACE LIGHT a ESPACE, které mají polykarbonátové zastřešení. 

Levnější řešení zastřešení

Obě pergoly jsou postaveny na stejné celohliníkové konstrukci jako pergola SKYLINE, ale nižší cena je možná díky jinému řešení střechy. Mají polykarbonátovou střechu, která zastíní a ochrání před deštěm. Pergola SKYSPACE LIGHT má rovnou střechu (pouze se sklonem k odtoku vody), u pergoly ESPACE je mírný sklon 8°. 

Výhody hliníkové konstrukce zůstávají

Konstrukce levnějších pergol ze sekce Economy je stejně jako všechny naše další přístřešky ošetřena odolnou práškovou barvou, takže se můžete těšit na bezúdržbový provoz. Odvod dešťové vody je uvnitř konstrukce a samozřejmostí je možnost efektního LED podvícení a bočního zakrytí, například pomocí screenových rolet ZIPEX. I na terasové zastřešení SKYSPACE LIGHT a ESPACE, které u nás seženete za příznivější cenu, dáváme 5letou záruku

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.