Levné kvalitní hliníkové pergoly

Hledáte levné zastřešení terasy tvořené z hliníkových profilů, ale nemáte důvěru ve výrobky z hobbymarketů? Tak to vás jistě zaujme naše sekce economy pergoly – najdete v ní pergolu SKYSPACE LIGHT.

Levnější řešení zastřešení

Pergola SKYSPACE LIGHT je postavená na stejné celohliníkové konstrukci jako pergola SKYLINE, ale nižší cena je možná díky jinému řešení střechy. Má polykarbonátovou střechu, která zastíní a ochrání před deštěm. 

Výhody hliníkové konstrukce zůstávají

Konstrukce levnějších pergol ze sekce Economy je stejně jako všechny naše další přístřešky ošetřena odolnou práškovou barvou, takže se můžete těšit na bezúdržbový provoz. Odvod dešťové vody je uvnitř konstrukce a samozřejmostí je možnost efektního LED podvícení a bočního zakrytí, například pomocí screenových rolet ZIPEX. I na terasové zastřešení SKYSPACE LIGHT, které u nás seženete za příznivější cenu, dáváme 5letou záruku

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu i autopřístřešek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.