Hliníkové pergoly SKYSPACE LIGHT s polykarbonátovým zastřešením

Screenová roleta 1 + 1 zdarma

Při objednávce screenových rolet získáte jednu zdarma

Hliníkové pergoly SKYSPACE LIGHT s polykarbonátovým zastřešením

Základní informace

 • Lehká celohliníková konstrukce.
 • Rovná polykarbonátová střecha.
 • Zastíní a ochrání před deštěm.
 • Vnitřní odvod vody.
 • Ideální pro velké terasy – rozměry až 8 × 5 m.
 • Možnost bočního zastínění.
 • Vyrobeno v České republice.

Ceník

Ceny jsou orientační a jsou uvedené bez stojen, DPH, montáže nebo případné slevy. Každou nabídku ceníme individuálně.

Technická specifikace

Polykarbonát je oblíbeným materiálem využívaným na střechu pergoly, takže nepřekvapí, že jej najdete i u našich zastřešení teras, konkrétně u pergoly SKYSPACE LIGHT. Střechu tvoří hliníkové krokve, které nesou desky z kvalitního dutinkového polykarbonátu ARLA tloušťky 16 mm s mléčnou úpravou. Vkusné zastřešení ochrání před deštěm i před přímým sluncem. 
ikona - levné zastřešení venkovní terasy

Levné a přitom elegantní zastřešení venkovní terasy

Pergola SKYSPACE LIGHT je postavená na stejné celohliníkové konstrukci jako naše nejprodávanější bioklimatická pergola SKYLINE. Na povrch je nanesena odolná prášková barva, nemusíte si tedy dělat starosti s natíráním jako v případě dřevěných pergol. Standardně jsou na výběr 4 barevné varianty konstrukce: DB 703 FSM – grafitová struktura, RAL 7016 – antracitová struktura, RAL 9010  – bílá, RAL 9007 – šedá struktura. Na barevné provedení se můžete podívat v sekci inspirace.
Stejně jako u všech našich hliníkových zastřešeních teras je dešťová voda svedena do okapové konstrukce střechy a následně  odvedena jedním ze sloupů do nádrže či drenáže. Pergola SKYSPACE LIGHT vyniká moderním kubistickým vzhledem bez rušivých dešťových svodů a díky polykarbonátovému zastřešení je levnější.

ikona - pergola pro zastínění velké terasy

Ideální pro zastínění velké terasy

Zahradní kovovou pergolu SKYSPACE LIGHT dodáváme na míru podle rozměrů konkrétní terasy, maximální šíře modulu je 8 m, hloubka 5 m a výška 3 m. Maximální rozměry platí pro 1. sněhovou zónu a při šířce větší než 6 m musí být instalován středový nosný sloup. Pergola může stát samostatně, nebo je samozřejmě možné ukotvení přímo k domu (poradíme si s i kotvením k nízkoenergetickým a pasivním domům).

ikona - boční zastínění pergoly

Boční zastínění? Žádný problém

Za kryté zahradní posezení SKYSPACE LIGHT sice zaplatíte méně než za pergolu SKYLINE, ale nemusíte mít obavy, že byste přišli o výhodu, kterou hliníkové pergoly nabízejí – možnost instalovat boční zastínění. Můžete si zvolit nejžádanější screenové rolety i elegantní posuvné zasklení, více se o jednotlivých typech dočtete v sekci příslušenství k pergolám. Zahradní hliníkovou pergolu s polykarbonátem vám vyrobíme na míru a samozřejmostí je profesionální montáž.  

 • ikona - protisluneční ochrana
  protisluneční ochrana
 • ikona - ochrana proti větru
  ochrana proti větru
 • ikona - protidešťová ochrana
  protidešťová ochrana
 • ikona - volitelné LED podsvícení
  volitelné LED podsvícení
 • ikona - hliníková konstrukce
  hliníková konstrukce
 • ikona - 3D vizualizace zdarma
  3D vizualizace zdarma
 • ikona - nakupujete u spolehlivého prodejce
  nakupujete u spolehlivého prodejce

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Průběh zakázky

Výběr

Celá zakázka samozřejmě začíná u vás. Máte na výběr z nejmodernější bioklimatické pergoly, designové markýzové, nebo můžete zvolit levnější přístřešky ze sekce Economy. S již konkrétním výběrem, nebo s tím, že potřebujete poradit, se nám prosím ozvěte prostřednictvím poptávkového formuláře, či napište na e-mail info@atiko.cz. Během pár dnů se ozveme zpět.

Rádi vás také uvidíme v našem showroomu v Kuřimi, který máme společně se společností OKNOSTYL. Jen si prosím schůzku dohodněte předem, často býváme odjetí na montážích.

Poté co si vyberete typ pergoly, specifikujete rozměry, barevné provedení, případně si navolíte nějaké příslušenství, vám zpracujeme nezávazně cenovou nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže.

V případě, že budete s cenou pergoly souhlasit, ještě před podepsáním smlouvy k vám domů přijede náš zaměřovací technik. Ten ještě dané rozměry přeměří a poradí se s vámi ohledně kotvení pergoly a co je nutné před montáží zajistit. Výjezd zaměřovacího technika je závazný a vztahující se dále na smlouvu o dílo.

Společně se zaměřením vám technik ukáže, jak bude vaše pergola u domu, nebo na zahradě vypadat. 3D vizualizaci poskytujeme zdarma.

Na základě zaměření vypracujeme smlouvu o dílo a dohodneme se na uhrazení zálohy předem. V případě, že byste zaplatili dopředu celou částku, získáte od nás navíc slevu.

Poté co je přičtena platba dohodnuté částky na náš účet, ihned zadáváme pergolu do výroby. Doba dodání je vzhledem k aktuálnímu nedostatku stavebních materiálů zhruba 15 týdnů. 
 

Díky našemu sehranému týmu trvá montáž jeden až dva dny. Na samotnou montáž bude potřeba zajistit podmínky dle dohody s montážním technikem při zaměření.

Po dokončení montáže zaplatíte zbývající částku (pokud jste nezaplatili plnou cenu již předem) a dostanete od nás záruční list. Protože jsme si jistí kvalitou našich hliníkových pergol, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.