Hliníkové pergoly VIEW s polykarbonátovým zastřešením

Hliníkové pergoly VIEW s polykarbonátovým zastřešením

Základní informace

 • Lehká celohliníková konstrukce
 • Polykarbonátová střecha
 • Zastíní a ochrání před deštěm
 • Vnitřní odvod vody
 • Ideální pro velké terasy – rozměry až 8 × 5 m
 • Možnost bočního zastínění

Ceník

Technická specifikace

Polykarbonát je oblíbeným materiálem využívaným na střechu pergoly, takže nepřekvapí, že jej najdete i u našich zastřešení teras, konkrétně u pergoly VIEW. Střechu tvoří hliníkové krokve, které nesou desky z kvalitního dutinkového polykarbonátu ARLA tloušťky 16 mm s mléčnou úpravou. Vkusné zastřešení ochrání před deštěm i před přímým sluncem. 

Levné a přitom elegantní zastřešení venkovní terasy

Pergola VIEW je postavená na stejné celohliníkové konstrukci jako naše nejprodávanější bioklimatická pergola SKYLINE. Na povrch je nanesena odolná prášková barva, nemusíte si tedy dělat starosti s natíráním jako v případě dřevěných pergol. Standardně jsou na výběr 4 barevné varianty konstrukce: DB 703 FSM – grafitová struktura, RAL 7016 – antracitová struktura, Marrone 03 Metallic – třpytivě hnědá, RAL 9007 – šedá struktura. Stejně jako u všech našich hliníkových zastřešeních teras je dešťová voda svedena do okapové konstrukce střechy a následně  odvedena jedním ze sloupů do nádrže či drenáže. Pergola VIEW vyniká moderním kubistickým vzhledem bez rušivých dešťových svodů a díky polykarbonátovému zastřešení je levnější. 

Ideální pro zastínění velké terasy

Zahradní kovovou pergolu VIEW dodáváme na míru podle rozměrů konkrétní terasy, maximální šíře modulu je 8 m, hloubka 5 m a výška 3 m. Maximální rozměry platí pro 1. sněhovou zónu a při šířce větší než 6 m musí být instalován středový nosný sloup. Pergola může stát samostatně, nebo je samozřejmě možné ukotvení přímo k domu (poradíme si s i kotvením k nízkoenergetickým a pasivním domům). 

Boční zastínění? Žádný problém

Za kryté zahradní posezení VIEW sice zaplatíte méně než za pergolu SKYLINE, ale nemusíte mít obavy, že byste přišli o výhodu, kterou hliníkové pergoly nabízejí – možnost instalovat boční zastínění. Můžete si zvolit nejžádanější sreenové rolety i elegantní posuvné zasklení, více se o jednotlivých typech dočtete v sekci příslušenství k pergolám.  
 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.