Příslušenství k pergolám

Velkou předností hliníkových pergol je možnost zakrytí svislých stěn. Nejen že bude uvnitř venkovního zastřešení příjemněji, ale užijete si jej nejen v letních měsících, výrazně se prodlouží doba užívání. Konkrétně jaké příslušenství si můžete objednat, ať již rovnou k nové pergole, nebo i dadatečně k již stojící? 

Pro zastínění pergoly nabízíme screen rolety a posuvné slunolamy

Nejčastěji zákazníci u nás objednávají pro zakrytí bočních stěn screenové rolety Zipex. Ty nejen ochrání před slunečními paprsky, ale i před větrem, byly testovány ve větrném tunelu a odolají větru až do rychlosti 90 km/h. Rolety jsou i zajímavým designovým doplňkem, můžete vybírat ze šesti barevných provedení.
Další variantou k zastínění pergoly jsou posuvné slunolamy SLIDE. Jejich výhodou je, že umožňují přirozenou ventilaci vzduchu pod pergolou

Před větrem a deštěm ochrání posuvné zasklení

Pokud si chcete relaxu pod pergolou užít i v chladnějších dnech, kdy třeba prší, nebo je velký vítr, je pro vás tím pravým posuvné zasklení. Nabízíme ho ve verzi bez rámu jako bezrámové zasklení MOVE, které působí velmi vzdušně a elagantně. Pro příznivce klasických skleněných křídel v rámu máme rámové zasklení FRAME, jež lze uzamknout. 

Žádaná je instalace LED osvětlení  

Pod pergolou často býváme i večer, takže je pochopitelné, že obvyklým požadavkem zákazníků je instalace LED osvětlení. V hliníkových lištách dodáváme LED pásky, které mají vysoké IP pro venkovní použití. Lze je umístit téměř kamkoliv a mohou být i barevné. Samozřejmostí je ovládání na dálku. 
Pro vylepšení pobytu pod pergolou dále nabízíme infrazářič, meteostanici, sluneční, větrná a dešťová čidla. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat
 

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.