Hliníkové pergoly volně stojící fotogalerie

Máte velkou zahradu a chcete si vytvořit relaxační koutek, kde budete mít soukromí a budete třeba obklopeni stromy? A nebo chcete mít kryté zázemí přímo u bazénu? Inspirujte se v naší fotogalerii, kde najdete volně stojící hliníkové pergoly.

Zahradní samostatně stojící pergola poskytne dostatek soukromí

Přestože zákazníci častěji volí hlíníkovou pergolu umístěnou u domu, aby jim zároveň tvořila zastřešení terasy, samozřejmě si své oblíbence najde i samostatně stojící pergola. Tu lze doporučit pro rozlehlé rovinaté zahrady, kde může být třeba „ukryta“ ve stromech. Získáte tak dokonalé soukromí. Volně stojící pergolu zákaznící využívají také jako zázemí u bazénu či venkovní kuchyně. Předností pergoly umístěné v prostoru je, že si nijak nestíníte do místností a také nemusíte řešit kotvení ke zdi domu. 

Doukoupit lze nejrůznější příslušenství

Konstručně se volně stojící pergola nelíší od varianty u domu, jen musí mít kvůli nekotvení ke zdi čtyři stojny, tedy zabere opticky více místa. Případně pokud budete chtít větší rozměr (nad 6020 × 4000 nebo plocha nad 24 m²) bude potřeba šest stojen. A samozřejmě i do tohoto typu pergoly si můžete přiobjednat praktické doplňky, například LED osvětlení, screenové rolety Zipex chránící před sluncem a větrem nebo nejrůznější čidla upozorňující třeba na vítr a déšť. 

Volně stojící hliníková pergola u bazénu
Samostatně stojící hliníková lamelová pergola SKYLINE

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.