Hliníkové pergoly Praha

Bydlíte v Praze nebo blízkém okolí a plánujete si pořídit moderní hliníkovou pergolu? Rádi vám pomůžeme splnit vaše přání o krásném zastřešení terasy. Seženete u nás nejmodernější bioklimatickou pergolu SKYLINE ale i ekonomičtější varianty VIEW či SOLID. Zajistíme zaměření, 3D vizualizaci, výrobu a montáž. Naši technici montují nejen v Praze a přilehlém okolí, ale jsou schopni dojet kamkoliv v rámci České republiky. 

Podívejte se na výsledky naší práce

Elektrická hliníková pergola SKYLINE
Pergola s pohyblivou střechou a bočním zastíněním
Hnědá pergola s posuvným zasklením
Samostatně stojící pergola u bazénu
Zastřešení terasy ve světle šedé barvě

Od našich zákazníků

„Máme pergolu napojenou na inteligentní řízení domu a je to pecka. S firmou atiko jsme byli spokojení, dodrželi termín, cena platila tak, jak bylo odsouhlaseno.”

Tomáš M.

„Máme moderní novostavbu s antracitovou střechou, takže jsem určitě nechtěla nějaké dřevěné zastřešení. Pergola SKYLINE se k našemu domu krásně hodí a ty naklápěcí lamely jsou velmi praktické. ”

Iveta B.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.