Hliníkové pergoly Nové Město na Moravě

Bydlíte v Novém Městě na Moravě nebo jeho blízkém okolí a plánujete si pořídit moderní hliníkovou (AL) pergolu? Rádi vám pomůžeme splnit vaše přání o krásném zastřešení terasy, které bude navíc bezúdržbové. Seženete u nás nejmodernější bioklimatickou pergolu SKYLINE ale i ekonomičtější varianty SKYSPACE LIGHT a ESPACE GLASS. Zajistíme zaměření, 3D vizualizaci, výrobu a montáž.

Pokud vás některá z našich hliníkových pergol zaujala, ale rádi byste se ještě zeptali osobně na více podrobností, můžete se setkat s naším obchodním zástupcem v showroomu společnosti Oknostyl v Kuřimi, nebo za vámi může do Nového Města na Moravě a do přilehlého okolí nezávazně dojet.

Rádi vám zdarma zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku

Stačí vyplnit pár základních údajů ve formuláři a my se vám během pár dnů ozveme.

Mám zájem o nezávaznou nabídku

Podívejte se na výsledky naší práce

Samonosná bioklimatická pergola se screenovými roletami
Pergola s natáčecími lamelami ve třpytivě hnědé barvě
SKYLINE s bezrámovým zasklením
Zahradní hliníková pergola u bazénu
Hliníková pergola u střešního bytu

Od našich zákazníků

„Na firmu Atiko jsem dostal doporučení od kolegy z práce a jsem spokojený. Montáž byla bez problémů, montéři se postarali i o zabetonování patek.”

Jan Z.

„Bydlíme nedaleko Kuřimi a cestou do práce jsme vidívali banner, kde byla hliníková pergola vyfocena, takže když jsme před pár měsíci řešili zastřešení terasy, řekli jsme si, že se v showroomu Oknostylu zastavíme. A vystavená pergola se nám moc zalíbila. Děkujeme za realizaci.”

Hana K.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

  • 5letá záruka
    Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
  • Profesionální tým
    Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
  • Vizualizace zdarma
    Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.