Co je to bioklimatická pergola

Dnes je sice trendy mít vše v bio kvalitě, ale nenechte se zmást, bioklimatické pergola nemá s bio produkcí nic společného. Její název odkazuje na to, že se i v horkých letních dnech budete na terase pod pergolou cítit příjemně. Příznivé klima zajišťuje pohyblivý střešní slunolam, což je vlastně soustava lamel, které se mohou otáčet podle potřeby. Slunolam zastíní přímé světlo a zároveň naklopenými lamelami bude moci proudit vzduch, takže se vnitřek pergoly nebude zahřívat.

U nás si můžete objednat na míru podle rozměrů své terasy hliníkovou bioklimatickou pergolu SKYLINE. Ta je dodávána s dálkově ovládaným motorem a můžete ji napojit i na řídicí systém inteligentního domu. Lamely se mohou naklápět v rozmezí 0–150 stupňů a díky své konstrukci jsou tenčí, takže propustí ve vertikálním stavu až o 25 % více světla než jiné typy lamelových pergol.

Bioklimatická pergola

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.