Posuvné bezrámové zasklení MOVE

Posuvné bezrámové zasklení MOVE

Základní informace

 • Ochrana před větrem a deštěm
 • Maximální viditelnost přes stěnu bez rušivých rámů
 • Vysoce odolná kalená skla o tloušťce 8 a 10 mm
 • Různé varianty posunutí jednotlivých skleněných panelů
 • Až 4 drážkové kolejnice umožňují použití až 8 skel
 • Kvalitní ložiska v pojezdových profilech zajišťují plynulý chod všech skel
 • Až do šíře prostoru 6 m a výšky 2,7 m
 • Otevírání pomocí nerezového kruhového madla

Technická specifikace

Potřebujete, abyste na své zahradní pergole mohli relaxovat, i když zrovna venku hodně fouká nebo prší? Přitom ale stále chcete mít krásný a ničím nerušený výhled do zahrady? Řešením je bezrámový systém posuvných skel MOVE.

ikona - odolnost pergoly proti větru a dešti

Proti větru a dešti

Jak už z názvu vyplývá, jedná se o posuvné zasklení jednotlivých stěn pergoly avšak bez rušivých rámů. Skla jsou čirá, takže zůstane maximální viditelnost přes stěny, ale budete chráněni před větrem a deštěm. Posuvné panely jsou vyrobeny z kaleného skla o tloušťce 8 a 10 mm a odolají nejen enormnímu náporu větru, ale také mají vysokou odolnost proti mechanickému poškození.

ikona - možnost otevřít až 8 skel

Možnost otevřít až 8 skel

Skleněné panely jsou osazeny do pojezdových hliníkových profilů, přičemž jejich zbarvení lze samozřejmě sjednotit s barvou pergoly. V profilech mohou být 2, 3 nebo 4drážkové kolejnice. Maximálně lze otevřít 8 skel. Jednotlivé skleněné panely jsou k sobě poutány zarážkou. Stačí tedy posunout první sklo v sestavě a následně se roztahuje další. K posunutí prvního skla slouží kruhové nerezové madlo. Hladký a plynulý chod bezrámového zasklení zajišťují kolečka s bezúdržbovými ložisky.

ikona - vyrobené podle vašich představ

Vyrobené podle vašich představ

Posuvné bezrámové zasklení MOVE se vyrábí na míru podle rozměrů zastřešení terasy, níže uvedený ceník je pouze orientační. Maximálně je možné ho použít do prostoru šíře 6 metrů a výšky 2,7 metrů. Na výběr jsou rovněž různé varianty dle počtu drážek vodících kolejnic a i podle typu stahování jednotlivých skleněných panelů. Pokud váháte, co by pro vás bylo nejvhodnějším řešením, neváhejte nás kontaktovat. Bezrámové zasklení MOVE, stejně jako jiné příslušenství, si můžete naplánovat rovnou ke své nové hliníkové pergole, nebo je možné jej dodat k již postavenému terasovému zastřešení.

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu, autopřístřešek i hliníkový nábytek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.