Zahradní hliníkový nábytek

Už máte nad terasou hliníkovou pergolu a hledáte nábytek, který by k ní pasoval? Nebo sháníte zahradní posezení, u kterého nemusíte mít strach, že když vám po ně začnou děti skákat, že se rozpadne? Náš zahradní hliníkový nábytek vyrobený v české dílně na jižní Moravě splňuje obojí. Má moderní nadčasový vzhled a je tak odolný, že vydrží po generace. K dispozici jsou židle (křesla), stoly, sedačky i kompletní zahradní sety. Cena je včetně polstrování, v němž je zastudena lisovaná rychle schnoucí pěna.

Kombinace hliníku a dřeva 

Odolnost nábytku zajišťuje svařená konstrukce, která je vyrobena z hliníku o jakosti ENAW6060.T66 a síla stěny použitých profilů je 2 mm. Pro dokonalý vzhled jsou sváry do hladka vybroušené. Stejně jako u našich hliníkových pergol je povrch ošetřen práškovým lakováním komaxitem, díky tomu je velmi odolný, neloupe se a neodprýskává. Samozřejmostí je, že nerezaví a je bezúdržbový

Na područky a příčky bylo použito exotické dřevo garapa. To bývá označováno jako brazilský jasan, má teplé medové tóny, je tvrdé a má vysokou odolnost vůči škůdcům, vodě a povětrnostním vlivům. Povrch dřeva je natřen olejem ve dvou vrstvách a následně ještě tvrdovoskem. Aby vzhled vypadal dobře co nejdéle, doporučujeme jednou či dvakrát do roka dřevo natřít.  

Barevné provedení na přání

Aby nový venkovní nábytek z hliníku na vaši terasu co nejlépe zapadl, jsme schopni zajistit barevné provedení na přání. Standardně máme v nabídce čtyři barvy – antracit, grafit, hnědá a šedá – ostatní barvy podle vzorníku RAL jsou za příplatek. 
Na výběr je samozřejmě také z více barev potahů, všechny jsou za stejnou cenu. 
 
SATT 01 cream
SATT 57 nut
SATT 55 dark grey
SATT 54 anthrazite
SATT 52 grey
SATT 45 violet
SATT 36 tyrkys
SATT 31 apple
SATT 25 taupe
SATT 19 rose
SATT 16 orange
SATT 07 mustard
SATT 05 brown
SATT 02 beige

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu, autopřístřešek i hliníkový nábytek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.