Zahradní hliníkový nábytek

Už máte nad terasou hliníkovou pergolu a hledáte nábytek, který by k ní pasoval? Nebo sháníte zahradní posezení, u kterého nemusíte mít strach, že když vám po ně začnou děti skákat, že se rozpadne? Náš zahradní hliníkový nábytek vyrobený v české dílně na jižní Moravě splňuje obojí. Má moderní nadčasový vzhled a je tak odolný, že vydrží po generace. K dispozici jsou židle (křesla), stoly, sedačky i kompletní zahradní sety. Cena je včetně polstrování, v němž je zastudena lisovaná rychle schnoucí pěna.

Kombinace hliníku a dřeva 

Odolnost nábytku zajišťuje svařená konstrukce, která je vyrobena z hliníku o jakosti ENAW6060.T66 a síla stěny použitých profilů je 2 mm. Pro dokonalý vzhled jsou sváry do hladka vybroušené. Stejně jako u našich hliníkových pergol je povrch ošetřen práškovým lakováním komaxitem, díky tomu je velmi odolný, neloupe se a neodprýskává. Samozřejmostí je, že nerezaví a je bezúdržbový

Na područky a příčky bylo použito exotické dřevo garapa. To bývá označováno jako brazilský jasan, má teplé medové tóny, je tvrdé a má vysokou odolnost vůči škůdcům, vodě a povětrnostním vlivům. Povrch dřeva je natřen olejem ve dvou vrstvách a následně ještě tvrdovoskem. Aby vzhled vypadal dobře co nejdéle, doporučujeme jednou či dvakrát do roka dřevo natřít.  

Barevné provedení na přání

Aby nový venkovní nábytek z hliníku na vaši terasu co nejlépe zapadl, jsme schopni zajistit barevné provedení na přání. Níže najdete nejčastěji barvy potahů a rámů.

Barvy potahů

Stříbrná
Čokoládová
Denim
Karamelová
Kávová
Krémová
Světle hnědá
Zelená
Žlutooranžová

Barvy rámů

Antracit 7016
RAL 9010
DB 703 Metalic
Marone 03
RAL 9006
RAL 9007

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu, autopřístřešek i hliníkový nábytek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.