Levné hliníkové pergoly SOLID s fixními lamelami

Levné hliníkové pergoly SOLID s fixními lamelami

Základní informace

 • Český výrobek za příznivou cenu
 • Střešní fixní slunolam – protisluneční a ventilační funkce
 • Bezúdržbová hliníková konstrukce
 • Vhodná pro zastínění velkých ploch i šikmin
 • Možnost LED podsvícení a bočního zastínění

Ceník

Ceny jsou uvedené bez DPH, montáže nebo případné slevy. Každou nabídku ceníme individuálně.

Technická specifikace

Do sortimentu hliníkových zahradních pergol jsme zařadili ekonomičtější variantu v podobě kovové pergoly SOLID. Hliníková konstrukce je stejná jako u bioklimatické pergoly SKYLINE, ale střecha je tvořena soustavou fixních lamel. Díky tomuto pevnému slunolamu pergola chrání před přímým sluncem a navíc mezi lamelami proudí vzduch, takže uvnitř je i za parného léta příjemněji. 
ikona - levná pergola ideální pro velkou terasu

Levná pergola ideální pro velkou terasu

Stejně jako všechna naše ostatní hliníková zastřešení terasy dodáváme i pergolu SOLID na míru podle rozměrů konkrétní terasy. Maximální šířka modulu je 6 m, hloubka 5 m a výška 3 m. Není ale problém modul skládat vedle sebe, a zastínit tak i velkou terasu. Popřípadě je možné toto řešení použít do šikmin, které jsou pro bioklimatické pergoly neřešitelné. Vzhledem k tomu, že střecha není zcela krytá (proprší jí a nekomuluje se na ní sníh), je venkovní pergola SOLID určena do všech sněhových zón.

ikona - pevný střešní slunolam ochrání před přímým sluncem

Pevný střešní slunolam ochrání před přímým sluncem

Střešní slunolam tvoří hliníkové lamely šířky 190 mm a tloušťky 34 mm oválného tvaru. Lamely jsou standardně naklopeny pod úhlem 45 stupňů, tak aby docházelo k co nejúčinnějšímu stínění přímého slunce. V bočnici lamel jsou ale připravené díry, takže na přání zákazníka lze při montáži lamely naklopit místo standardních 45 stupňů pod úhlem 30, nebo 60 stupňů.

ikona - pergola ve 4 barvách

K dispozici ve 4 barvách

Konstrukci kovové pergoly SOLID tvoří extrudované hliníkové profily 120 × 120 mm, tloušťka materiálu je 4 mm. Odvod deštově vody je jedním ze sloupů. Na výběr je ze 4 barev – šedá, antracitová, hnědá a grafitová struktura – ale za příplatek jsou možné i jiné barvy, více uvidíte v sekci inspirace. Barva střešního slunolamu může být stříbrná RAL 9006 (popřípadě jiná barva RAL za příplatek).

 • ikona - protisluneční ochrana
  protisluneční ochrana
 • ikona - volitelné LED podsvícení
  volitelné LED podsvícení
 • ikona - hliníková kontrukce
  hliníková konstrukce
 • ikona - 3D vizualizace zdarma
  3D vizualizace zdarma
 • ikona - nakupujete u spolehlivého prodejce
  nakupujete u spolehlivého prodejce
Novinka

Hliníkový nábytek

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Showroom
  Nefungujeme jen online. V Kuřimi u Brna máme moderní showroom, kde uvidíte pergolu, autopřístřešek i hliníkový nábytek.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Průběh zakázky

Výběr

Celá zakázka samozřejmě začíná u vás. Máte na výběr z nejmodernější bioklimatické pergoly, designové markýzové, nebo můžete zvolit levnější přístřešky ze sekce Economy. S již konkrétním výběrem, nebo s tím, že potřebujete poradit, se nám prosím ozvěte prostřednictvím poptávkového formuláře, či napište na e-mail info@atiko.cz. Během pár dnů se ozveme zpět.

Rádi vás také uvidíme v našem showroomu v Kuřimi, který máme společně se společností OKNOSTYL. Jen si prosím schůzku dohodněte předem, často býváme odjetí na montážích.

Poté co si vyberete typ pergoly, specifikujete rozměry, barevné provedení, případně si navolíte nějaké příslušenství, vám zpracujeme nezávazně cenovou nabídku, která bude obsahovat veškeré náklady včetně montáže.

V případě, že budete s cenou pergoly souhlasit, ještě před podepsáním smlouvy k vám domů přijede náš zaměřovací technik. Ten ještě dané rozměry přeměří a poradí se s vámi ohledně kotvení pergoly a co je nutné před montáží zajistit. Výjezd zaměřovacího technika je závazný a vztahující se dále na smlouvu o dílo.

Společně se zaměřením vám technik ukáže, jak bude vaše pergola u domu, nebo na zahradě vypadat. 3D vizualizaci poskytujeme zdarma.

Na základě zaměření vypracujeme smlouvu o dílo a dohodneme se na uhrazení zálohy předem. V případě, že byste zaplatili dopředu celou částku, získáte od nás navíc slevu.

Poté co je přičtena platba dohodnuté částky na náš účet, ihned zadáváme pergolu do výroby. Doba dodání je vzhledem k aktuálnímu nedostatku stavebních materiálů zhruba 15 týdnů. 
 

Díky našemu sehranému týmu trvá montáž jeden až dva dny. Na samotnou montáž bude potřeba zajistit podmínky dle dohody s montážním technikem při zaměření.

Po dokončení montáže zaplatíte zbývající částku (pokud jste nezaplatili plnou cenu již předem) a dostanete od nás záruční list. Protože jsme si jistí kvalitou našich hliníkových pergol, dáváme prodlouženou záruku 5 let na konstrukci. Na ostatní doplňky je standardní záruka 2 roky.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.