Levné hliníkové pergoly SOLID s fixními lamelami

Levné hliníkové pergoly SOLID s fixními lamelami

Základní informace

 • Český výrobek za příznivou cenu
 • Střešní fixní slunolam – protisluneční a ventilační funkce
 • Bezúdržbová hliníková konstrukce
 • Vhodná pro zastínění velkých ploch i šikmin
 • Možnost LED podsvícení a bočního zastínění

Ceník

Technická specifikace

Do sortimentu hliníkových zahradních pergol jsme zařadili ekonomičtější variantu v podobě kovové pergoly SOLID. Hliníková konstrukce je stejná jako u bioklimatické pergoly SKYLINE, ale střecha je tvořena soustavou fixních lamel. Díky tomuto pevnému slunolamu pergola chrání před přímým sluncem a navíc mezi lamelami proudí vzduch, takže uvnitř je i za parného léta příjemněji.  

Levná pergola ideální pro velkou terasu

Stejně jako všechna naše ostatní hliníková zastřešení terasy dodáváme i pergolu SOLID na míru podle rozměrů konkrétní terasy. Maximální šířka modulu je 6 m, hloubka 5 m a výška 3 m. Není ale problém modul skládat vedle sebe, a zastínit tak i velkou terasu. Popřípadě je možné toto řešení použít do šikmin, které jsou pro bioklimatické pergoly neřešitelné. Vzhledem k tomu, že střecha není zcela krytá (proprší jí a nekomuluje se na ní sníh), je venkovní pergola SOLID určena do všech sněhových zón. 

Pevný střešní slunolam ochrání před přímým sluncem 

Střešní slunolam tvoří hliníkové lamely šířky 190 mm a tloušťky 34 mm oválného tvaru. Lamely jsou standardně naklopeny pod úhlem 45 stupňů, tak aby docházelo k co nejúčinnějšímu stínění přímého slunce. V bočnici lamel jsou ale připravené díry, takže na přání zákazníka lze při montáži lamely naklopit místo standardních 45 stupňů pod úhlem 30, nebo 60 stupňů. 

K dispozici ve 4 barvách

Konstrukci kovové pergoly SOLID tvoří extrudované hliníkové profily 120 × 120 mm, tloušťka materiálu je 4 mm. Odvod deštově vody je jedním ze sloupů. Na výběr je ze 4 barev – šedá, antracitová, hnědá a grafitová struktura. Barva střešního slunolamu může stříbrná RAL 9006 (popřípadě jiná barva RAL za příplatek).  

Proč chtít pergolu od atiko.cz

 • 5letá záruka
  Atiko jako záruka kvality. I proto našim zákazníkům poskytujeme pětiletou záruční lhůtu. O vaši pergolu tak bude postaráno.
 • Profesionální tým
  Za našimi výsledky stojí jeden pevný tým, který jen tak něco nerozhodí. Na spolupráci a chemii v týmu si zakládáme.
 • Rychlá realizace
  Výroba pergoly na míru nemusí trvat věčnost. Ani měsíce. Dle kapacity výroby se spolu vždy domluvíme na co nejbližším možném termínu.
 • Vizualizace zdarma
  Navrhneme vám pergolu podle vašich představ a předběžně spočítáme, kolik za ní zaplatíte. Za tuto službu však nezaplatíte ani korunu.

Neváhejte se ozvat. Rádi vám poradíme.

Vaše osobní údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Více informací naleznete v tomto dokumentu.